Üretim

Tasarımcımız İdil Şansal tarafından yaratılan modeller, drapaj yöntemi kullanılarak çizimden gerçeğe dönüşür. Minumum atık prensibiyle hareket edilerek yaratılan koleksiyonlar tamamen etik bir ortamda, el işçiliği ile hayalden gerçeğe dönüşerek sizlerle buluşur. Kaliteli bir terzilikle üretilmiş olan ürünlerimiz, yavaş moda yaklaşımını benimseyen markamızın ruhunu, sizlerden aldığı hikayelerle yansıtarak sanata ve el işçiliğine verdiği önemi vurgulamaktadır.

Malzeme

Doğanın sunduğu değerlere özen gösteren markamız kaynakları verimli kullanmak adına ekolojik malzemeleri tercih etmektedir. Organik malzemeleri manipüle ederek yaratılan koleksiyonlar genellikle adil ipek ve atık derilerden oluşmaktadır. Malzemenin kimliğine, karakterine saygı duyularak yaratılan koleksiyonlar kendi hikayesini giyen kişinin kulağına fısıldamaktadır.

Geri Dönüşüm

Sürdürülebilir bir yaklaşımla bitmiş ürünlerden, müşterilerimizin hikayelerinden ilham alınarak tasarlanan ürünler malzeminin ruhuna zarar vermeden, sökülerek, kesilerek ve dikilerek yeni bir forma dönüşür. Ayrıca kişiye özel desen tasarımları ile farklı baskı teknikleri buluşan parçalar, geçmişten getirdiği anıları üzerinde barındırarak yeni bir foma, kimliğe bürünür.

Gardrop Tasarımı

Tüketimin oldukça fazla olduğu şu dönemde değişimin başlamasının alışveriş alışkanlıklarımızın değişmesinden geçtiğini düşünmekteyiz. Bu kapsamda gardıroptan taşan ve anısı olan kıyafetlerin nasıl değişmesi gerektiğine yönelik kişiye özel styling ve gardırıp dönüşüm hizmeti vererek sade yaşama ve yavaş modaya çağrı yapmaktayız.